I pasur ne trashegimi. Me i miri ne komfort

Ushqimi është baza jonë e përbashkët, një eksperiencë universale. – James Beard

imgimg

Restoranti

Ka një arkitekturë të përshtatshme për evente, pritje madhështore dhe dasma. Shef i kuzhinës Alfred Marku do t’ju mahnisë me ndërthurjen e shijeve nga delikatesat Mesdhetare.

Ecje ne Natyre

Ecja në natyrë është karakteristika më e veçantë në ishullin e gjuetisë, gjithmonë përgjigja e cdo pyetje.

Parking Falas

Jemi kujdesur të ofrojmë hapesirën e nevojshme për të gjithë klientët tanë. Parkingu është lehtësisht i aksesueshëm me një kapacitet prej 100 automjetesh.

Shetitje me biciklete

Pranvera është periudha ideale për të shëtitur me biçikletë. Mënyra e përsosur për tu marrë me sport duke shijuar natyrën njëkohësisht.

Wifi Falas

Ju do të keni akses falas në WiFi gjatë gjithë periudhës që do të qëndroni, cdo hapësirë ka një modem WiFi të dedikuar për t’ju dhënë shërbimin më të mirë.

Shetitje me varke

Për ta bërë edhe më tërheqës për vizitorët, kemi vëne në dispozicion varka te ndryshme te cilat i shtojnë Hotelit një atraksion të vecantë.

Kend Lojrash

Ndërsa relaksoheni në ambjentet e barit tonë, apo shijoni gatimet e larmishme të restorantit, fëmijët tuaj mund të argëtohen në këndin tonë të lojrave për cdo grupmoshe.

HOTELI I GJUETISE

img

REZERVO TANI TAKIMIN TEND

Loading

TË DASHUR NUSE DHE DHËNDER,

Për ditën tuaj më të rëndesishme, ne ju dedikohemi me një shërbim superior nga një skuader profesoniste që kuron çdo detaj.

img

Në shërbimin tuaj,

që tju dhurojmë ditën të cilën do e kujtoni gjithë jetën.

Keni ndonje pyetje? Telefono +355 68 606 6660