Ditëlindje

Ditëlindje

Thuajini ‘Gezuar ditelindje’ personave tuaj te dashur ne nje feste ditelindje te paharrueshme. Organizoni nje darke/dreke apo feste me nje dekor te personalizuar,ne mes te natyres dhe ushqimit te shijshem. Stafi I Hotelit te gjuetise ju asiston ne cdo kerkese qe ju keni per ti bere eventet tuaja unike.